Контакти

Да ни се обадите: Моля, използвайте менютата по-долу, за да се намери подходящо лице за контакт (и) телефонен номер.

За да ни изпратите писмено съобщение: Използвайте формата за контакт, за да ни питате за цени, технически въпроси, предлагат искания и др.

Нашите продажби и технически хора са посветени на контакт с вас в рамките на 24 часа след получаване на съобщението.

Нашите имейл адресите са във формат: Име.Фамилия@ruukki.com

 


 

Инж. Валентин Вълов Бизнес управител – България

Индустриално строителство и метални компоненти

Гр. София 1619, ул. Евлия Челеби, № 22, София | Карта
Телефон: +359 29 69 3046
Мобилен: +359 88 55 82631

E-mail: Valentin.Valov@ruukki.com  

 

Инж. Януш Георгиев Инженер продажби и строителни решения

Индустриално строителство и метални компоненти

Гр. София 1619, ул. Евлия Челеби, № 22, София | Карта
Телефон: +359 2 9693046
Мобилен: +359 885582137

E-mail: Yanush.Georgiev@ruukki.com

 

Инж. Лъчезар Филипов Инженер продажби

Индустриално строителство и метални компоненти

Гр. София 1619, ул. Евлия Челеби, № 22, София | Карта
Телефон: +359 29 69 3046
Мобилен: +359 88 555 4174

E-mail: Lachezar.Filipov@ruukki.com   

 

Инж. Климент Илиев Инженер проектант

Индустриално строителство и метални компоненти

Гр. София 1619, ул. Евлия Челеби, № 22, София | Карта
Телефон: +359 29 69 3046
Мобилен: +359 88 240 7873

E-mail: Kliment.Iliev@ruukki-bg.com

 

Данаил Недялков Регионален Мениджър продажби Източна България

Индустриално строителство и метални компоненти – гр. Бургас

Гр. София 1619, ул. Евлия Челеби, № 22, София | Карта
Телефон: +359 29 69 3046
Мобилен: +359 88 555 3109

E-mail: Danail.Nedyalkov@ruukki.com   

 

Христо Христов Регионален Мениджър продажби Централна България

Индустриално строителство и метални компоненти

Гр. София 1619, ул. Евлия Челеби, № 22, София | Карта
Телефон: +359 29 69 3046
Мобилен: +359 88 558 6580

E-mail: Hristo.Hristov@ruukki-bg.com

 

Габриела Тодорова Административен Мениджър България

Индустриално строителство и метални компоненти

Гр. София 1619, ул. Евлия Челеби, № 22, София | Карта
Телефон: +359 29 69 3046
Мобилен: +359 88 558 2249

E-mail: Todorova@rki-bg.com

 

 

Централа на Ruukki – България

Гр. София 1619,
ул. Евлия Челеби, № 22
Тел.: +359 2 969 3045; 
          +359 2 969 3046
Факс: +359 2 969 3047  

 


Централа на Ruukki в България
 

Руукки Конструкции и Инженеринг България ООД

 

Гр. София 1619,
ул. Евлия Челеби, 22

 

Тел.: +359 2 969 3045;
          +359 2 969 3046
Факс: +359 2 969 3047







Полетата отбелязани със * са задължителни!!!