Контакти

ВРЪЗКА С НАС:

За информация относно цени, технически характеристики и всякакви други въпроси, свързани с нашите продукти, можете да се съвржете с нас по телефона или чрез и-мейл - използвайки формата за контакт или с изпращане на лично съобщение.

 

Ще ви отговорим в рамките на 24 часа след получаване на съобщението.

 

Имейл адресите са във формат: Име.Фамилия@ruukki.com

 


 

инж. Валентин Вълов

/Бизнес управител България/

Индустриално строителство и метални компоненти

 

гр. София 1619, ул. Евлия Челеби, № 22, София | Карта
Телефон: +359 29 69 3046
Мобилен: +359 88 55 82631

E-mail: Valentin.Valov@ruukki.com  

 

 

инж. Януш Георгиев

/Инженер продажби и строителни решения/

Индустриално строителство и метални компоненти

 

гр. София 1619, ул. Евлия Челеби, № 22, София | Карта
Телефон: +359 2 9693046
Мобилен: +359 885582137

E-mail: Yanush.Georgiev@ruukki.com

 

 

инж. Лъчезар Филипов

/Инженер продажби/

Индустриално строителство и метални компоненти

 

гр. София 1619, ул. Евлия Челеби, № 22, София | Карта
Телефон: +359 29 69 3046
Мобилен: +359 88 555 4174

E-mail: Lachezar.Filipov@ruukki.com   

 

 

инж. Климент Илиев

/Инженер продажби Североизточна България/

Индустриално строителство и метални компоненти

 

гр. Варна

Мобилен: +359 88 240 7873

E-mail: Kliment.Iliev@ruukki-bg.com

 

 

Данаил Недялков

/Регионален Мениджър продажби Източна България/

Индустриално строителство и метални компоненти

 

гр. Бургас

Мобилен: +359 88 555 3109

E-mail: Danail.Nedyalkov@ruukki.com   

 

 

Христо Христов

/Регионален Мениджър продажби Централна България/

Индустриално строителство и метални компоненти

 

гр. Велико Търново

Мобилен: +359 88 558 6580

E-mail: Hristo.Hristov@ruukki-bg.com

 

 

Габриела Тодорова

/Административен Мениджър България/

Индустриално строителство и метални компоненти

 

гр. София 1619, ул. Евлия Челеби, № 22, София | Карта
Телефон: +359 29 69 3046
Мобилен: +359 88 558 2249

E-mail: Todorova@rki-bg.com

 

 

Габриела Костадинова

/Административен Мениджър/

Индустриално строителство и метални компоненти

 

гр. София 1619, ул. Евлия Челеби, № 22, София | Карта
Телефон: +359 29 69 3046
Мобилен: +359 89 452 0012

E-mail: Kostadinova@rki-bg.com

 

 

Централа на RUUKKI – БЪЛГАРИЯ

 

гр. София 1619,
ул. Евлия Челеби, № 22
Тел.: +359 2 969 3045; 
          +359 2 969 3046
Факс: +359 2 969 3047


Централа на Ruukki в България
 

Руукки Конструкции и Инженеринг България ООД

 

гр. София 1619,
ул. Евлия Челеби № 22

 

Тел.: +359 2 969 3045;
          +359 2 969 3046
Факс: +359 2 969 3047







Полетата отбелязани със * са задължителни!!!